Досягнення здобувачів:
№ | Конкурс | ПІБ учня | ПІБ учителя, який підготував переможця |
Міжнародний рівень | |||
1. | Міжнародна гра із зарубіжної літератури «Sunflower» | Деркунський Андрій 7 кл. - диплом ІІ ступеня регіонального рівня Павлик Станіслава 2 кл. - переможець, Димитров Артем 2 кл. - переможець, Присташ Єлизавета – учасник Бєдіна Анастасія 4 кл. - Диплом переможця в початковій школі , Костів Олексій 4 кл. - Диплом переможця в початковій школі, Боднаренко Микита 4 кл. - Диплом переможця в початковій школі. Попова А. 1 кл. Шеховцова М. 1кл. Фадєєв Т. 1кл. | Ільченко А.М. |
2. | Міжнародна гра із зарубіжної літератури «Sunflower» | Алексєєва Уляна 5кл. - диплом ІІІ ступеня регіонального рівня Кузьменко Поліна 5кл. - диплом ІІІ ступеня регіонального рівня | Ільченко М.М. |
3. | Міжнародна гра із зарубіжної літератури «Sunflower» | Маркєєва Віолетта 9кл., Алексєєва Віолетта 9кл., Щербань Анна 9кл. | Дерман Т.П. |
4. | Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «Колосок» | 7 учнів 2 класу 2 золоті призери: Саламаха Кирил, Димитров Артем. 5 срібні призери: Ганжело Данило, Павлик Станіслава, Присташ Єлизавета, Фомінчук Михайло, Шестаков Іван. | Деркунська Н.В. |
5. | Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «Колосок» | Литвиненко Данило 3 кл. – золотий призер. | Зіменс-Терещук Л.Ю. |
6. | Міжнародна природознавча гра «Геліантус» | Сокальська А. 11кл. – Диплом Іст. Деркунський А. 7кл. – Диплом ІІст. Димитрова В. 8кл. – Диплом ІІІст. Дипломи переможця на шкільному рівні – 6 учасників: Мельник Є. – 5кл. Позняковський Н. – 5кл. Сердюк А. – 5кл. Черепанова Д. – 6кл. Сурманідзе Т. – 8кл. Дерман О. – 10кл. Сертифікатів за участь – 5 учасників. | Сокальська Л.П. |
7. | Міжнародний фестиваль «Різдвяні канікули» | Кузьменко Поліна – кл. | Щербак.О.П. |
Всеукраїнський рівень | |||
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. | VІ Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс «Ми – патріоти України!» «Шкільний портал». VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатики Всеукраїнський конкурс «Безпечний інтернет» «На урок». Всеукраїнський конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу» «На урок» VІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатики Всеукраїнський інтернет-конкурс до 20-ї річниці акції «День без мобільного телефона» «На урок» Всеукраїнський конкурс «Безпечний інтернет 2.0» «На урок». | 15 переможців 1)Димитров Артем 2 кл.(100абс) 2) Саламаха Кирило 2кл.(100абс) 3) Ватаг Анна 3к. (100абс) 4) Джебженяк Інна 3(100 абс) 5) Ковальов Давид 3кл. (100абс) 6) Савула Данило 3кл.(100абс) 7) Пакуш Олександр 4 кл. (100 абс) 8) Нефьодова Кіра 3кл. (96 абс) 9) Ободець Дмитро 3кл.(96 абс) 10) Шестаков Михайло 3кл. (96абс) 11) Лисенко Марія 3кл. (93 1міс.) 12) Пакуш Назар 3кл. (93 1 міс.) 13) Саламаха Нікіта 8кл. (85 2 міс.) 14) Литвиненко Данило 3кл. (84 2 міс.) 15) Опартій Ілля 3кл. (84 2міс.) 8 переможців 46 сертифікатів за участь 20 переможців 32 сертифікати за участь. 14 переможців 26 сертифікатів за участь. 5 переможців 44 сертифікати за участь. 3 переможця 22 сертифікати за участь. 21 переможець 7 сертифікатів за участь. | Луценко І.В. Луценко І.В. Луценко І.В. Луценко І.В. Луценко І.В. Луценко І.В. Луценко І.В. |
8. | Всеукраїнський конкурс «Я - Україна» | Ставрієцький М. – 5кл. | Дрюк Г.М. |
9. | Всеукраїнський конкурс «Я - Україна» | Сердюк А.– 5кл. Кузьменко П.– 5кл. | Щербак О.П. |
10. | Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» | 7 учасників : Ватаг Ганна, 3 клас, 1 місце, 71 бал Бойко Єва, 3 клас, 2 місце, 46 балів Кузьменко Поліна, 5 клас, 1 місце, 80 балів Мельник Євген, 5 клас, 2 місце, 72 бали Сердюк Арина, 5 клас, 3 місце, 68 балів Дерман Олена, 10 клас, 1 місце, 60 балів Ерьомченко Олександр, 11 клас, 1 місце, 76 балів | Тихонова Н.В. |
11. | VIII Всеукраїнська інтернет- олімпіада із зарубіжної літератури ("На урок") | 1. Бєльська Ганна - диплом І ступеня 2. Лепьошкіна Анна - диплом ІІ ступеня 3. Гульчевський Максим - диплом ІІ ступеня 4. Поптик Олександр - диплом ІІ ступеня 5. Деркунський Андрій - диплом ІІ ступеня 6. Сурманідзе Теона - диплом ІІІ ступеня 7. Дерман Олена - диплом І ступеня 8. Федаш Дмитро - диплом ІІ ступеня 9. Деркунська Анастасія - диплом І ступеня 10. Єрьомченко Олександр - диплом ІІІ ступеня | Ільченко А. М. |
12. | VIII Всеукраїнська інтернет- олімпіада із зарубіжної літератури («На урок») | 1. Кузьменко Поліна – диплом ІІ ступеня 2. Мельник Євген – диплом ІІІ ступеня 3. Позняковський Нестор – диплом ІІ ступеня | Ільченко М. М. |
13. | Всеукраїнські спортивні змагання з кікбоксингу –м. Одеса | Димитров Артем – 2кл. | Тренер з кікбоксингу |
14. | Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків Noosphere Shace Art Challenge | Павлик Станіслава 2кл. - участь | Деркунська Н.В. |
15. | Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків Noosphere Shace Art Challenge | Бєдіна А.- 4кл. – учасник Пакуш О. .- 4кл. – учасник Жабскій Н. .- 4кл. – учасник Боднаренко Н. .- 4кл. – учасник | Луценко І.В. Димитрова О.М. |
16. | Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків Noosphere Shace Art Challenge | Литвиненко Данило 3кл. - участь, Пакуш Назар 3кл. - участь, | Зіменс-Терещук Л.Ю. |
17. | Показ мод українських дизайнерів Starkids fashion show у м. Києві | Павлик Станіслава 2кл. – учасниця фіналу | Тренер з показу мод |
18. | Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» | 6 учнів 2 кл. Переможець в початковій школі – 2 учні: Фомінчук Михайло 2кл., Димитров Артем 2кл. | Деркунська Н.В. Овсяник Л.В. |
19. | Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» | 8 учнів 3 кл. Савула Данило, Бойко Єва 3кл. – переможці | Зіменс-Терещук Л.Ю. Овсяник Л.В. |
20. | Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» | Диплом переможця Шапошніков Іван 4кл., Боднаренко Микита 4кл, Поптик Софія 4кл, Пакуш Олександр 4кл. | Димитрова О.М. Овсяник Л.В. |
21. | Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» | Попова А. 1 кл. Шеховцова М. 1кл. | Лук’яненко О.М. Овсяник Л.В. |
22. | Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Осінь - 2020» | 5 учнів 2кл. І місце – 2 учня: Павлик Станіслава, Товт Євангеліна ІІ – місце- 2 учня: Вініченко Володимир, Присташ Єлизавета ІІІ місце - 1 учень: Саламаха Кирило | Деркунська Н.В. |
23. | VII Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці | Радченко Варвара 10 кл. – отримала сертифікат учасника | Овсяник Л.В. |
24. | VII Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» присвяченому 150- річчю з дня народження Лесі Українки. | Поптик Софія 4кл. - участь Бєдіна Анастасія 4кл.- участь | Овсяник Л.В. Димитрова О.М. |
25. | Олімпіада з української мови та літератури «На урок» | Алексєєва Віолетта 9кл. (диплом ІІ ступеня) Маркєєва Віолетта 9кл. (диплом ІІІ ступеня) | Дерман Т.П. |
26. | Олімпіада з зарубіжної літератури«На урок» | 5 учнів 9 кл. Алексєєва Віолетта, Маркєєва Віолетта, Анцупов Іван, Кушнаренко Вячеслав, Корнійчук Андрій – сертифікати часника | Дерман Т.П. |
27. | VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з української мови та літератури | Учні 4 кл. Диплом I ступеня Шапошніков Іван, Поптик Софія– переможець Диплом ІІ ступеня Бєдіна Анастасія, Кушнаренко Аліна, Костів Олексій. Диплом ІІІ ступеня Пакуш Олександр. | Димитрова О.М. |
28. | VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математики. | Учні 4 кл. Диплом I ступеня Бєдіна Анастасія, Костів Олексій, Кушнаренко Аліна, Шапошнікрв Іван – переможець Диплом ІІ ступеня Поптик Софія, Пакуш Олександр. | Димитрова О.М. |
29. | VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з основ здоров’я | Учні 4 кл. Диплом I cтупеня - Боднаренко Микита, Шапошніков Іван, Бєдіна Анастасія – переможець Диплом ІІ ступеня - Поптик Софія, Костів Олексій, Пакуш Олександр, Кушнаренко Аліна. | Димитрова О.М. |
30. | Всеукраїнський фестиваль "Розстріляна молодість" | Сурманідзе Тєона – 8 кл. | Щербак О.П. |
31. | Uflc-Всеукраїнський Фестиваль Мов та Культур «Кольори голосів» | Сурманідзе Тєона – 8 кл. | Щербак О.П. |
Обласний рівень | |||
1. | Обласному конкурс-змагання з іфнормаційних технологій для дітей та молоді (заочний) за роботу «Мої домашні тварини» вихованці гуртка «Цікава інформатика» | 4 переможця, ІІІ місце: 1) Деркунський А.(7кл.), 2) Гребцов І.(7кл.), 3) Сердюк А. (5кл.), 4) Мельник Є (5кл.). | Луценко І.В. |
2. | Обласний конкурс малюнків до Дня захисту дітей на тему «Мої права» | Павлик Станіслава 2кл. – участь | Деркунська Н.В. |
3. | Обласна природоохоронна акція «Стоп, сміття» в номінації «Поробки з побутових відходів або з опалого листя» | Колективна робота - перша вікова категорія (2 клас) –ІІ місце | Деркунська Н.В. |
4. | Фінальний етап обласного фестивалю «Шукай краси, добра шукай!», присвяченого 90-річчю від дня народження Ліни Костенко у номінації «Пост для соціальної мережі з фотографією в стилі Flat lay» | Дерман О. 10кл. - отримала сертифікат | Овсяник Л.В. |
5. | Обласний челендж до Дня мови | Учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 | Луценко І.В. Щербак О.П. |
6. | Обласна природоохоронна акція «Стоп сміття» | Сердюк Арина – 5кл. Алексєєва Уляна – 5кл. | Щербак О.П. |
7. | Обласний челендж «Ми за здоровий спосіб життя» | Учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 | Луценко І.В. Щербак О.П. |
8. | Обласний челендж «Наш шлях до Європи незворотній» | Дерман Олена – 10кл. | Луценко І.В. Щербак О.П. |
9. | Обласний челендж «Діти Донеччини – Збройний силам України» | Учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 | Луценко І.В. Щербак О.П. |
10. | Обласна акція до Міжнародного дня волонтера | Учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 | Луценко І.В. Щербак О.П. |
11. | Обласна акція «Відкрита влада» | Дерман Олена – 10кл. | Щербак О.П. |
12. | Обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу «Пісня над Бугом» | Сурманідзе Тєона – 8кл. | Щербак О.П. |
Районний рівень | |||
1. | Районний етап обласного конкурсу-змагання з іфнормаційних технологій серед дітей та молоді (номінація «Арт-дизайн, фотоколаж) вихованці гуртка «Цікава інформатика» | 4 переможця, І місце 1) Деркунський А.(7кл.), 2) Гребцов І.(7кл.), 3) Сердюк А. (5кл.), 4) Мельник Є (5кл.). | Луценко І.В. |
2. | Районний конкурс плакатів, листівок, оберегів до Дня захисників України «В єдності сила!» в номінації «Декоративно-прикладна творчість» | Колективна робота - перша вікова категорія (2 клас) – І місце | Деркунська Н.В. |
3. | II (районний) етап XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | Дерман О. – 10кл. посіла II місце | Овсяник Л.В. |
4. | Районний етап обласного фестивалю «Шукай краси, добра шукай!», присвяченого 90-річчю від дня народження Ліни Костенко у номінації «Пост для соціальної мережі з фотографією в стилі Flat lay» | Дерман О. – 10кл. посіла I місце | Овсяник Л.В. |
5. | Районний етап обласного фестивалю «Шукай краси, добра шукай!», присвяченого 90-річчю від дня народження Ліни Костенко у номінації «Пост для соціальної мережі з фотографією в стилі Flat lay» | Деркунська Анастасія -11 кл. | Дерман Т.П. |
6. | «Створи шедевр»: номінація літературна кав’ярня (оповідання) | Маркєєва Віолетта – 9кл. - учасник | Дерман Т.П. |
7. | Районний челендж "Подаруй квітку ветерану педагогічної праці" | Учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 | Луценко І.В. |
8. | Районний челендж «Я щиро дякую тобі,мій захисник» | Дерман Олена – 10кл. | Щербак О.П. |
9. | Районний конкурс «Шанс» | Сурманідзе Тєона – 8кл. (1 місце) | Щербак О.П. |
10. | Районний конкурс «Лідер року» | Дерман Олена – 10кл. | Луценко І.В. Щербак О.П. |
11. | Районний челендж «Ми різні ,але ми всі рівні» | Алексєєва Віолетта – 9кл. | Щербак О.П. |
12. | Районний челендж «Через терени до зірок» | Учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 | Луценко І.В. Щербак О.П. |
13. | Районна акція «Хай щастю дитини не буде кінця» | Дерман Олена – 10кл. | Щербак О.П. |
14. | Районна акція «Запали свічку» | Учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 | Луценко І.В. Щербак О.П. |
15. | Районний челендж «Не мовчи ,скажи насильству ні» | Учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 | Луценко І.В. Щербак О.П. |
16. | Районний челендж «З Новим Роком» | Учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 | Луценко І.В. Щербак О.П. |
Міні-сад
Коментарi